Tamir & Tadilat İşleri

Tamir ve tadilat işleri, uzun yıllara dayanan uygulama deneyimi, usta işçilik, kaliteli malzeme kullanımı ve teknik deneyim gerektirir. Sahip olduğumuz yeterlilikle, onarım ve tadilat taleplerinizde, içinden çıkılmaz uygulamalar yerine, anahtar teslim, garantili iş teslimi sözleşmeleriyle profesyonel servis garantisi sunuyoruz.

Tamir & Tadilat İşleri

Ev ve iş yerlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz, elektrik, su ve doğal gaz tesisat yenileme işlerini, garantili ve zamanında iş teslimi sözleşmeleriyle gerçekleştiriyoruz. Ev ve işyerlerinde uzun yıllar tadilat ve onarım gerektirmeden güvenle kullanabileceğiniz tesisat işlerinizde profesyonel servisler üretiyoruz.

Ev yada işyerlerinizde ihtiyaç duyulabilecek tadilat ve tamiratlarda, kaliteli malzemeler kullanılırken, ekonomik bütçelerle çalışıyoruz. Her çalışmamızı, dikkatli ve zaman kaybettirmeyecek titizlikle uyguluyoruz. Tadilat yada onarım ihtiyacının büyüklüğü ne olursa olsun hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Tamir ve tadilat işleri, özellikle tesisat uygulamaları, gerekli eğitim ve usta yeterliliğine sahip uzmanlarca yapılması gerekir. Doğru uygulanmaması yada küçük bir hata dahi onarılması çok zor maliyetler çıkarabilir. Çalışan eğitimine verdiğimiz önemle sürekli mesleki beceri ve bilgileri güncellenen kadrolar oluşturuyoruz. Her uygulama projemizi garanti kapsamında teslim ediyoruz.

Tadilat yada onarım yapılacak alanın doğru analizinin yapılması, doğru malzeme kullanımı ve uzun yıllar sorunsuz kullanım garantileri vererek ekonomik uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

Ev Tamir ve Tadilat İşleri

Su tesisatı, elektrik tesisatı, yalıtım, badana, banyo ve mutfak tadilatları gibi pek çok tadilat türü bulunur. Bu tadilatları yaptırmak için yeni bir eve taşınmanız şart değildir. Çoğu zaman kendi yaşadığınız evde de bir takım onarımlar ve tamirat işlemleri gerekebilir.

Tadilat işleri yaptırmak isteyenler

Halihazırda yaşamakta olduğunuz eviniz için tadilat işleri nelerdir diye düşünürseniz cevap basittir. Bunun için evde eskiyen, bozulan ya da doğru çalışmayan herhangi bir bölümün tadilatını tespit etmeniz yeterlidir. Bu tip tadilatlar genellikle elektrik ve su tesisatı arızaları, yerinden çıkan prizlerin onarımı, duvarda oluşan küf ve rutubetin temizliği ve önlenmesi, ısıtma sistemiyle ilgili tamiratlar gibi işler olabilir.

Yeni taşındığınız ya da inşa ettiğiniz bir ev için tadilat işleri çok daha çeşitlidir. Tadilat işleri yaptırmak isteyenler öncelikle bu işler hakkında bilgi edinmeli, daha sonra tadilata başlamalıdır.

Komple tadilat

Yeni bir evin komple tadilatı için yapılması gereken her türlü iş dikkatlice planlanmalıdır. Tesisat işlemleri gibi daha büyük boyutlu işlere öncelik verilmeli, detay işler ise en sona bırakılmalıdır. Duvar kağıdı kaplama işi gibi detay bir işlem, elektrik tesisatı konumlandırma gibi daha zor bir işlemden sonraya bırakılmamalıdır.

Bu yüzden planlama önemli bir unsur olarak karşımıza çıkar. Bu kurala dikkat edilerek yapılan komple tadilat işlemi, daha kolay ve hızlı hallolacaktır. Ev tadilatında pratik bilgiler yardımıyla, tadilat sorunlarınızı kolaylıkla çözebilirsiniz. Ölmez dekorasyon iç mimarlık hizmetleri, bu gibi durumlar için her zaman yanınızdadır.

Komple ev tadilatı için atılması gereken öncelikli adım planlamadır. Bu aşamada ev ile ilgili tadilat ihtiyaçları belirlenmeli ve sıralanmalıdır. Komple ev tadilatı sıralaması genel işlemlerden özele doğru yapılmalıdır. İhtiyaçlar belirlendikten sonraki bir diğer önemli konu piyasa araştırmasıdır. İhtiyacınız olan tadilatları belirledikten sonra, bütçenize uygun olacak şekilde bir piyasa araştırması yapmanızda fayda var.

Daha sonra tadilat aşaması başlar. Tesisat işlemi, yapılması gereken ilk tadilat işlemidir. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli konu, evinizin eşyalarını tadilattan önce seçmektir. Örneğin, tercih ettiğiniz aydınlatma sistemine uygun bir elektrik tesisatı yapmanız gerekebilir. Önce elektrik tesisatını yapar, sonra aydınlatma sistemini seçerseniz, uyuşmazlıklar çıkabilir. Bu da yeni bir tadilatı gerektirebilir.

Tesisat işlemleri gibi duvar ve fayansları kırma gerektiren büyük işlemler bittikten sonra, yalıtımla ilgili tadilatları yapabilirsiniz. Boya, badana, duvar kağıdı kaplama, alçıpan, avize takma gibi daha ince işleri ise en sona bırakmalısınız. Ev tadilat tamirat işleri nelerdir düşüncesindeyseniz, atılması gereken bu adımlara dikkat ederek, sağlıklı bir tadilat süreci gerçekleştirebilirsiniz.