Tesisat İşleri

EBAK Yapı olarak binanıza ait tüm Tesisat İşlerini yapmaktayız.
Mekanınız için düşündüğünüz tüm tadilat, dekorasyon ve tesisat fikirlerinizi gerçekleştirebiliriz. Modern dekorasyon ürünleri ile birlikte kaliteli işçiliğimizi birleştirip anahtar teslim projeler yapmaktayız. Profesyonel kadromuz ile beraber ihtiyacınız olan tüm tesisat işlerini siz müşterilerimize sunmaktayız.

Tesisat İşleri

Tesisat İşleri Nelerdir?

Doğalgaz tesisatı, temiz su tesisatı, pis su tesisatı ve elektrik tesisatı işlerinden oluşur. Tesisat yenileme ve yeniden tesisat yapma döşeme işlerinde önemli özellik planlı ve ehil ustalar tarafından yapılmasıdır. Temiz su tesisatı, pis su tesisatı elektrik tesisatı, petek kombi tesisatı duvarda ve zeminde gömülü kalacağından kaliteli malzemeler ve profesyonel ustalar tarafından test edilerek yapılmalıdır. Aksi takdirde sorunlu tesisatı yeniden yapmak yapılan döşemelerin veya duvarların tekrardan kırılmasına ve yüksek maliyete neden olacaktır. Ankara Tadilat Dekor olarak aşağıdaki tesisat işlerini özenle uygulamaktayız.

Temiz Su Tesisatı

Mutfak evyesi, banyo duş bataryası, klozet su tesisatı ve lavabolar için çekilen tesisata temiz su tesisatı denir. Bu tesisat sıcak ve soğuk su iletimini plastik ile metal borularla sağlamaktadır. Firma olarak her türlü temiz su tesisatını çekmekteyiz.

Pis Su Tesisatı

Mutfak, banyo ve tuvalet gibi alanlarda kullanılan atık su tahliye eden tesisattır. Firma olarak her türlü temiz su tesisatını çekmekteyiz.

Kombi Tesisatı

Kombide ısınan sıcak suyu mutfak ve duş bataryalarına ve kombi peteklerine gönderen tesisattır.

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatı, doğalgaz saatinden ocağa ve kombiye giden siyah demir borularla gaz sevkiyatını sağlayan tesisattır.

Kollektörlü Kalorifer Tesisatı

Kombiden her peteğe sıcak su gidiş ve soğuk su dönüşü olmak üzere 2 adet eksik kılıflı boru çekilir. Bu sistem sayesinde bütün odalardaki petek sıcaklığının dengeli olması için kurulmuştur. Ayrıca önemli derecede enerji ve doğalgaz faturası tasarrufu sağlar.